Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Trwa Giełda Informacji Zawodowej

Trwa Giełda Informacji Zawodowej

Dodano: 17.03.2017 09:00 Trwa Giełda Informacji Zawodowej
Od wczoraj gimnazjaliści z powiatu bocheńskiego ale również i z powiatów sąsiednich tłumnie przybywają do I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni aby zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych.

Aby przyciągnąć młodych ludzi, szkoły prześcigają się w coraz to nowszych i ciekawszych pomysłach. Można zasmakować kulinariów, wypróbować swoich sił w budownictwie, obejrzeć wystawę na której znajdowały się okładki znanych książęk z twarzami uczniów Ekonomika, obejrzeć pokaz walki w ręcz, uczesać sobie włosy czy zobaczyć na czym polega działanie drukarki 3D. Nad głowami przybyłych krążył dron, a po ziemi robot - pająk.

Można również zapoznać się z ofertą Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Bochni, Ochotniczych Hufców Pracy czy Biblioteki Pedagogicznej w Bochni.

Ponadto Budowlanka, Ekonomik, II Liceum Ogólnokształcące i SOSW zapraszają do swoich placówek gdzie trwają Dni Otwarte.

Na Giełdzie znajdziemy ofertę:

- Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni

- Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni