Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
  • Obchody Dnia Flagi RP

Dodano: 29.04.2017 12:00 Obchody Dnia Flagi RP
    Starostwo Powiatowe w Bochni Urząd Miasta Bochnia i i 4 Drużyna Wędrownicza „Olimp” im. Jana Bytnara przy Hufcu ZHP Bochnia zapraszają we wtorek 2 maja na bocheński Rynek, na obchody Dnia Flagi RP.
  • Kto został superortografem powiatu?

Dodano: 28.04.2017 14:42 Kto został superortografem powiatu?
    „Zatrzymawszy się w pół drogi, jęknęli z rozpaczy i po niedługiej chwili półklęczeli już w półmroku nad ćwierćkilometrową otchłanią. Czyżby był to szlak donikąd? Chuderlawy hipochondryk o wyglądzie charta omalże nie zemdlał. Herszt ukoił go słowami: "Bez histerii, zapewne niezadługo będziemy nurzać się w złocie!".
  • III Rajdu Ułanów trasa ucieczki rotm. Witolda Pileckiego z KL Auschwitz do Wiśnicza

Dodano: 28.04.2017 13:00 III Rajdu Ułanów trasa ucieczki rotm. Witolda Pileckiego z KL Auschwitz do Wiśnicza
    Starosta Bocheński, Burmistrza Miasta Bochnia, Prezes Kopalni Soli Bochnia, Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej, Muzeum motyli Arthropoda zapraszają w niedzielę 30 kwietnia na powitanie uczestników III Rajdu Ułanów trasa ucieczki rotm. Witolda Pileckiego z KL Auschwitz do Wiśnicza.
  • Program wsparcia kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy-kolejne dofinansowanie dla powiatu

Dodano: 28.04.2017 12:00 Program wsparcia kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy-kolejne dofinansowanie dla powiatu
    Powiat bocheński otrzymał 150 232, 17 zł dofinansowania na realizacje projektu pn. ”Program wsparcia kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych dla uczniów i nauczycieli Technikum Nr 2 Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni.”
  • XXVI Sesja Rady Powiatu w Bochni

Dodano: 28.04.2017 10:00 XXVI Sesja Rady Powiatu w Bochni
    Wczoraj w Starostwie odbyła się XXVI sesja Rady Powiatu w Bochni. Podczas sesji radnym przedstawiona została m.in. informacja o działaniach Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w roku 2016, o działaniach Zarządu na rzecz pozyskiwania środków z funduszy zewnętrznych oraz o podejmowanych działaniach na rzecz promocji powiatu.