Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
  • Zbuduj internetową pracownię z Orange

Dodano: 17.08.2017 10:00 Zbuduj internetową pracownię z Orange
    Od 10 sierpnia br. ruszył nabór do programu społecznego Pracownie Orange, w którym organizatorzy zakładają i pomagają prowadzić multimedialne świetlice w małych miastach i wsiach. Celem inicjatywy jest zapewnienie mieszkańcom lepszego dostępu do najnowszych technologii oraz tworzenie miejsc nowoczesnej edukacji i przestrzeni do wspólnych działań lokalnych społeczności. Program jest realizowany pod honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.
  • Święto Wojska Polskiego w WKU

Dodano: 16.08.2017 14:00 Święto Wojska Polskiego w WKU
    Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn wziął udział w uroczystej zbiórce z okazji Święta Wojska Polskiego, obchodzonego w rocznicę „Cudu nad Wisłą" , która odbyła się w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Tarnowie.
  • Święto Wojska Polskiego

Dodano: 16.08.2017 09:00 Święto Wojska Polskiego
    Sekretarz Powiatu Bocheńskiego Anna Wojakiewicz reprezentowała samorząd powiatowy w przypadającym 15 sierpnia Świecie Wojska Polskiego. Uroczystości odbyły się pod tablicą „Miasto Bochnia swoim Bohaterom” na budynku Muzeum im. St. Fischera w Bochni.