Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
  • Szkolenie o podatkach

Dodano: 23.03.2017 08:00 Szkolenie o podatkach
    Urząd Skarbowy w Bochni organizuje bezpłatne szkolenie dla podatników nieprowadzących działalności gospodarczej.
  • Starosta bocheński w Radzie Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania

Dodano: 22.03.2017 13:00 Starosta bocheński w Radzie Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania
    Starosta bocheński Ludwik Węgrzyn będzie jednym z członków Rady Konsultacyjnej ds. Programów i Treści Nauczania powołanej przy Dyrektorze Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego.
  • Spotkanie z najlepszymi w Mechaniku

Dodano: 22.03.2017 10:00 Spotkanie  z najlepszymi w Mechaniku
    Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie szkolne odbyło się w Zespole Szkół Nr 1 im St. Staszica w Bochni. Zgodnie z wieloletnią tradycją na Uroczyste Spotkanie z Najlepszymi Uczniami i ich Rodzicami zaproszono wyróżnionych uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, w tym roku nagrodzonych zostało 57 uczniów i ich rodziców.
  • Kulinarne eskapady Maćka i Krzyśka z Zespołu Szkół nr 3 w Bochni

Dodano: 22.03.2017 08:00 Kulinarne eskapady Maćka i Krzyśka z Zespołu Szkół nr 3 w Bochni
    W Krakowie odbył się XVIII Małopolski Konkurs Szkół Gastronomicznych w Krakowie, w którym wziął udział Maciej Kurek uczeń technikum żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół nr 3 w Bochni. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Podróż przez smaki”.
  • Rozmawiali o uzależnieniach

Dodano: 21.03.2017 10:00 Rozmawiali o uzależnieniach
    Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Bochni we współpracy z Poradnią Uzależnień w Brzesku przeprowadził szkolenie dla członków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Zespołu Interdyscyplinarnego w Rzezawie.