kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Podpisano umowy na 6 milionów na inwestycję w Lipnicy Murowanej i Żegocinie

  Dodano: 18.01.2018 07:30 Podpisano umowy na 6 milionów na inwestycję w Lipnicy Murowanej i Żegocinie
  Prawie sześć milionów złotych wyniesie przebudowa i rozbudowa dróg w Żegocinie oraz Lipnicy Murowanej. W Starostwie Powiatowym w Bochni podpisano umowy na realizację inwestycji, na które Powiat pozyskał prawie 2,5 mln. zł. dotacji z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. W obu wypadkach przebudowa i rozbudowa dróg prowadzona będzie w systemie zaprojektuj i wybuduj.
  Więcej
 • Zapraszamy na Koncert do Wiśnicza

  Dodano: 17.01.2018 15:30 Zapraszamy na Koncert do Wiśnicza
  W najbliższą sobotę zapraszamy do Nowego Wiśnicza na Koncert Charytatywny pod patronatem starosty bocheńskiego Ludwika Węgrzyna. Środki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na pomoc dla podopiecznej Fundacja Auxilium SARY WĄS
  Więcej
 • Dofinansowania na działania z zakresu kultury

  Dodano: 17.01.2018 10:00 Dofinansowania na działania z zakresu kultury
  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego opublikowało na swojej stronie internetowej informację o programach w ramach których można otrzymać dofinansowanie na działania z zakresu kultury na rok 2018.
  Więcej
 • Ruszył Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy dla maluszków

  Dodano: 16.01.2018 09:00 Ruszył Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy dla maluszków
  W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Bochni, rozpoczął działalność wiodący na obszarze Powiatu Bocheńskiego Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy, utworzony w ramach rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin.
  Więcej
 • Kolejne „Lipnickie Gwiazdy” rozdane!

  Dodano: 15.01.2018 10:00 Kolejne „Lipnickie Gwiazdy” rozdane!
  Po raz kolejny gmina Lipnica Murowana gościła w swoich progach setki kolędników, którzy przybyli z pięknymi widowiskami oraz najlepszymi życzeniami na Nowy Rok. Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych jest najlepszym przykładem na to, iż zwyczaje związane z chodzeniem po kolędzie są wciąż żywe i chętnie kultywowane wśród przedstawicieli wszystkich pokoleń.
  Więcej