Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
  • Potrzebujesz pomocy prawnej...sprawdź czy możesz skorzystać z darmowej pomocy

Dodano: 23.10.2017 08:00 Potrzebujesz pomocy prawnej...sprawdź czy możesz skorzystać z darmowej pomocy
    Dwa dni trwała kampania informacyjno – promocyjna Darmowych Porad Prawnych, realizowana przez Starostwo Powiatowe w Bochni.
  • Warsztaty literacko -plastyczne dla dzieci

Dodano: 20.10.2017 13:00 Warsztaty literacko -plastyczne dla dzieci
    W Bibliotekach Publicznych w Drwini oraz Grobli odbyły się warsztaty literacko - plastyczne dla dzieci. Było to już ostatnie spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Bochni w ramach realizacji projektu „Literatura i sztuka w bibliotece - zajęcia edukacyjne dla dzieci”, dofinansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Bochni.
  • Szkolenie dla pedagogów i psychologów

Dodano: 20.10.2017 09:00 Szkolenie dla pedagogów i psychologów
    W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni odbyło się szkolenie dla pedagogów i psychologów szkolnych pt. "Uczeń w szkole w świetle nowych przepisów prawa oświatowego". W spotkaniu uczestniczyło 42 pracowników szkół powiatu bocheńskiego. Na zakończenie Dyrektor Kinga Pałka złożyła wszystkim życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  • Darmowe porady prawne

Dodano: 19.10.2017 12:00 Darmowe porady prawne
    Dzisiaj rozpoczęła się kampania promująca darmowe porady prawne. Przez dwa dni w wybranych gminach oraz mieście Bochnia powstanie tymczasowy punkt informacyjny w którym można dowiedzieć się gdzie i w jakich godzinach, a także komu przysługują bezpłatne porady prawne. Rozdawane są ulotki, które zawierają szczegółowe informacje o możliwości uzyskania darmowej porady. Na wszystkich, który zdecydują się odwiedzić taki punkt czeka także słodka niespodzianka.
  • 21 uczniów odebrało nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe

Dodano: 19.10.2017 10:00 21 uczniów odebrało nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe
    Starosta bocheński Ludwik Węgrzyn rozdał uczniom nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe oraz nagrody za zajęcie czołowych miejsc we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego w roku szkolnym 2016/2017.