kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Sikorowscy w Lipnicy!

  Dodano: 12.01.2018 09:00 Sikorowscy w Lipnicy!
  Gmina Lipnica Murowana zaprasza na wyjątkowy koncert Mai Sikorowskiej i Andrzeja Sikorowskiego z Zespołem. Wydarzenie będzie miało miejsce podczas drugiego dnia XXXVI Małopolskiego Przeglądu Grup Kolędniczych, w niedzielę 14 stycznia o godz. 18.00 w sali widowiskowej GDK.
  Więcej
 • Szkoły z Powiatu Bocheńskiego w Rankingu PERSPEKTYW

  Dodano: 11.01.2018 12:00 Szkoły z Powiatu Bocheńskiego w Rankingu PERSPEKTYW
  I Liceum Ogólnokształcące w Bochni, Zespół Szkół Nr 1 w Bochni i Zespół Szkół Nr 3 w Bochni to szkoły prowadzone przez Starostwo Powiatowe w Bochni, które znalazły się w ogólnopolskim Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018.
  Więcej
 • Starostwo Powiatowe w Bochni z nowym kalendarzem na 2018 rok

  Dodano: 11.01.2018 08:00 Starostwo Powiatowe w Bochni z nowym kalendarzem na 2018 rok
  Tradycją stało się iż Powiat Bocheński wydaje kalendarz, tym razem na kartach znalazły się fotografie prezentujące krajobrazy i detale, piękne widoki, charakterystyczne elementy i niecodzienne szczegóły.
  Więcej
 • 8 stycznia w Starostwie Powiatowym w Bochni odbył się drugi cykl wykładów w ramach Akademii Niepodległości

  Dodano: 10.01.2018 09:00 8 stycznia w Starostwie Powiatowym w Bochni odbył się drugi cykl wykładów w ramach Akademii Niepodległości
  Tym razem swoje wykłady zaprezentowali pracownicy naukowi Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie: dr Konrad Meus („Socjalistyczna irredent”) i dr Krzysztof Kloc („Bojowcy”).
  Więcej
 • XIX Sesja ekologiczno-prozdrowotna w Ekonomiku

  Dodano: 09.01.2018 12:00 XIX Sesja ekologiczno-prozdrowotna w Ekonomiku
  Młodzież Ekonomika oraz innych bocheńskich szkół średnich z Bochni a także przedstawiciele: Starostwa Powiatowego w Bochni, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Bocheńskiego Koła Ekologów, Nadleśnictwa w Bochni, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Dyrektorzy szkól podstawowych i średnich z Bochni oraz nauczyciele, wzięli udział w zorganizowanej już po raz 19-ty, sesji ekologiczno – prozdrowotnej pod hasłem „ Zdrowie a tradycje bożonarodzeniowe”.
  Więcej