Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » XX Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych

XX Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych

Dodano: 15.05.2017 09:31 XX Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie 60+ Nowy Wiśnicz zapraszają na jubileuszową XX edycję „Wiśnickiej Parady Orkiestr Dętych”, która odbędzie się 21 maja na rynku w Nowym Wiśniczu.

Do udziału w Paradzie zgłosiło się rekordowa liczba 13 orkiestr, które zaprezentują własneinterpretacje zarówno utworów klasycznych jak i nowoczesnych. Z okazji jubileuszowej edycji Parady, o godz. 16:20, orkiestry wspólnie wykonają znane i lubiane przez wszystkich kompozycje muzyczne.
Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych, podobnie jak w poprzednich latach, będzie miała charakter eliminacji, podczas których zostaną wyłonione orkiestry na Festiwal „Echo Trombity” w Nowym Sączu, który odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2017 roku.

Przedsięwzięcie zostało wsparte przez oraz Starostwo Powiatowe w Bochni.

kh