Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Starostwo Powiatowe w Bochni z nowym kalendarzem na 2018 rok

Starostwo Powiatowe w Bochni z nowym kalendarzem na 2018 rok

Dodano: 11.01.2018 08:00 Starostwo Powiatowe w Bochni z nowym kalendarzem na 2018 rok
Tradycją stało się iż Powiat Bocheński wydaje kalendarz, tym razem na kartach znalazły się fotografie prezentujące krajobrazy i detale, piękne widoki, charakterystyczne elementy i niecodzienne szczegóły.

W ubiegłym roku prezentowaliśmy powiat bocheński widziany oczami uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bochni oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowych z Proszówek. W tym roku postawiliśmy wykorzystać zgromadzony materiał zdjęciowy.

Tegoroczny kalendarz wydany został z hasłem warto zwiedzać ponieważ w zamyśle ma nawiązywać do organizowanego co roku weekendu z zabytkami, podczas którego większość tych wyjątkowych miejsc jest udostępniana do zwiedzania -mówi Ludwik Węgrzyn, starosta bocheński.

Piękno fotografii prezentują zabytki, widoki jak również detale, które uchylają tylko rąbka tajemnicy co ciekawego można zobaczyć w naszym powiecie . Tym samym zachęcając do odwiedzenia Ziemi Bocheńskiej i przekonania się na własne oczy, że Powiat Bocheński to nie tylko Skarbnica możliwości ale i kopalnia wrażeń.

Wśród kart kalendarza znaleźć można m.in. Kopalnie Soli "Bochnia", Puszczę Niepołomicką, Winnicę Nad Dworskim Potokiem czy cudowny obraz Matki Bożej Bocheńskiej znajdujący się w Bazylice św. Mikołaja w Bochni.

kh , sk