Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Otwarto nowoczesne Centrum Rehabilitacji w Rzezawie

Otwarto nowoczesne Centrum Rehabilitacji w Rzezawie

Dodano: 08.10.2017 08:00 Otwarto nowoczesne Centrum Rehabilitacji w Rzezawie
W sobotę 28 października uroczyście otwarto nowoczesne Centrum Rehabilitacji w Rzezawie będące jednostką Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rzezawie. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali Ludwik Węgrzyn Starosta Bocheński, Robert Świercz Radny Rady Gminy Rzezawa oraz gospodarz naszej gminy Mariusz Palej. Inwestycja została poświęcona przez Proboszcza Parafii w Rzezawie księdza Tadeusza Kubale.

Modernizacja budynku została przeprowadzona nakładem ok. 2,5 mln złotych z czego zadanie dofinansowano w wysokości 502.453.02 złotych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego. Centrum Rehabilitacji to miejsce gdzie w nowoczesnych i komfortowych warunkach mieszkańcy gminy i powiatu będą mogli korzystać z usług medycznych świadczonych przez SPGZOZ w Rzezawie. Budynek został w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, dysponuje windą oraz przestronnym parkingiem.

kh