Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Informator gimnazjalisty

Informator gimnazjalisty

Dodano: 10.03.2017 14:00 Informator gimnazjalisty
Starostwo Powiatowe w Bochni po raz kolejny wydało informator gimnazjalisty. Jest to kilkustronicowa książeczka przedstawiająca ofertę szkół ponadgimnazjalnych z powiatu bocheńskiego. Pokazane zostały profile i przedmioty wiodące, a także zdjęcia z każdej ze szkół.

Publikacja zawiera także ofertę Bursy Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, a także informacje o rekrutacji.

Planowanie ścieżki edukacyjnej wymaga aktualnej informacji o możliwościach dalszego kształcenia. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom przygotowaliśmy m.in. właśnie ten informator, ale również stronę internetową Bochnia.edu.pl jak i targi, czy dni otwarte szkół. Zapraszam do nauki w naszych szkołach - mówi starosta Ludwik węgrzyn.

Informator dostępny jest w szkołach, będzie można zapoznać się z nim również na giełdzie informacji zawodowej, która odbędzie się 16 i 17 marca 2017 r. na Hali I LO.

kh