Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Festiwal Szwajcarski w Muzeum Książki Kucharskiej

Festiwal Szwajcarski w Muzeum Książki Kucharskiej

Dodano: 17.05.2017 09:00 Festiwal Szwajcarski w Muzeum Książki Kucharskiej
Muzeum Książki Kucharskiej i Kulinarnej w Chrostowej zaprasza na Festiwal Szwajcarski - Siła Regionów, który odbędzie się w dniu 20 maja tj. sobota, o godz. 11-15 w muzeum.

Program:

12.00 - Warsztat o Franciszku Kulczyckim oraz kawie w staropolskich przepisach i literaturze.

13. 30 - O produktach Klubu Zakupowego "Dolina Raby" opowiedzą producenci.

Podczas spotkania  można będzie zakupić produkty lokalne z obszaru LGD  "Dolina Raby".

Ponadto Stowarzyszenie zachęca do skorzystania z Klubu Zakupowego „Dolina Raby”. W Klubie Zakupowym nabędziesz lokalne produkty żywnościowe z obszaru Lokalnej Grupy Działania „Dolina Raby” czyli gmin: Biskupice, Gdów, Łapanów, Nowy Wiśnicz, Trzciana i Żegocina. W Klubie masz pewność zakupu produktów z gospodarstw tradycyjnych i ekologicznych od konkretnych producentów, w tym posiadających lokalny znak jakości – „Kogutek”. Kupując te produkty dbasz o swoje zdrowie i swoich bliskich, a jednocześnie wspierasz lokalną gospodarkę i przyczyniasz do zachowania małych gospodarstw rodzinnych.

W Klubie zakupowym zamawiasz wybrane przez siebie produkty w określonych ilościach raz w tygodniu i odbierasz je w następnych dniach. Wypełniając ankietę możesz wskazać najbardziej dogodne dla Ciebie miejscowość odbioru. Zapłacisz gotówką lub przelewem.

sk