Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Zmarła Maria Fąfara - wieloletnia dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Zmarła Maria Fąfara - wieloletnia dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Dodano: 11.05.2017 12:00 Zmarła Maria Fąfara - wieloletnia dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy
We wtorek 9 maja zmarła Maria Fąfara - emerytowana, długoletnia dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni.

Maria Fąfara kierowała jednostką przez 23 lata, wcześniej pracowała w bocheńskim urzędzie rejonowym (dziś starostwie powiatowym) w wydziale zatrudnienia i spraw socjalnych.

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w piątek 12 maja o godz. 13.30 w Bazylice Św. Mikołaja w Bochni, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu przy ul. Orackiej.