Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Giełda Informacji Zawodowej

Giełda Informacji Zawodowej

Dodano: 15.03.2017 08:00 Giełda Informacji Zawodowej
W dniach 16 i 17 marca (czwartek – piątek) w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącym w Bochni odbędzie się Giełda Informacji Zawodowej.

Odwiedzający Giełdę gimnazjaliści, ich rodzice oraz nauczyciele będą mogli zapoznać się z ofertami edukacyjnymi szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Bocheńskiego i Ochotniczych Hufców Pracy na rok szkolny 2017/2018, a także skorzystać ze specjalistycznej pomocy w wyborze dalszego etapu kształcenia i zawodu. Z aktualną sytuacją na rynku pracy zapoznają uczniów doradcy z  Powiatowego Urzędu Pracy.

Szkoły zapraszają również na Dni Otwarte do swoich placówek i tak 16-17 marca będzie można odwiedzić Zespół Szkół Nr 2, Zespół Szkół Nr 3 i SOSW, natomiast I Liceum Ogólnokształcące i II Liceum Ogólnokształcące zaprasza 16 marca. Ponadto 25 kwietnia odbędą się Dni Otwarte w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie,  a 23 maja zaprasza Bursa Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego.

Organizatorem Giełdy, która czynna będzie w godzinach 9.00 – 14.00, jest Starostwo Powiatowe oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bochni.

sk